Bosh sahifa Doimiy vakolatxona Xalqaro tashkilotlar bilan hamkorlik Yangiliklar/tadbirlar O’zbekiston haqida Galereya
Хитойдан муносабат: Тарихий ва маданий муштараклик Ўзбекистон ва Малайзия ўртасида тажриба алмашиш учун мустаҳкам замин яратмоқда
06.02.2025    |   Хитойнинг "Travel&Leisure" сайёҳлик журнали бош муҳаррири Ян Цзепин "Дунё" АА учун интервьюсида Ўзбекистон Президенти Шавкат Мирзиёевнинг 4-5 февраль кунлари Малайзияга буюрган расмий ташрифи ҳақидаги фикрларини билдирди:
Покистоннинг йирик қурилиш компанияси билан истиқболли қўшма лойиҳаларни амалга ошириш масалалари муҳокама қилинмоқда
04.02.2025    |   Ўзбекистон делегацияси Покистоннинг Лаҳор шаҳрида ташрифи давомида ҳудуддаги йирик қурилиш материаллари ишлаб чиқарувчи "Izhar" холдинги раҳбарияти билан учрашув ўтказди, деб хабар қилмоқда "Дунё" АА мухбири.
Ўзбекистон-Малайзия: иқтисодий ва маданий алоқалар ва келажакка назар
04.02.2025    |   Ўзбекистон Президенти Шавкат Мирзиёев Бош вазир Анвар Иброҳимнинг таклифига биноан 4-5 февраль кунлари расмий ташриф билан Малайзияда бўлади, деб хабар қилмоқда "Дунё" АА мухбири.
Ўзбекистон Президенти расмий ташриф билан Малайзияга жўнаб кетди
04.02.2025    |   Ўзбекистон Президенти Шавкат Мирзиёев Малайзия Бош вазири Анвар Иброҳимнинг таклифига биноан бугун расмий ташриф билан ушбу мамлакатга жўнаб кетди, деб хабар қилмоқда "Дунё" АА мухбири.
Ўзбекистон Президенти раҳбарлигида мамлакатимиз мудофаа қобилиятини мустаҳкамлаш масалалари муҳокама қилинди
04.02.2025    |   Бугун Ўзбекистон Президенти, Қуролли Кучлар Олий Бош қўмондони Шавкат Мирзиёев раҳбарлигида мамлакатимиз мудофаа қобилиятини мустаҳкамлаш масалалари муҳокамасига бағишланган йиғилиш бўлиб ўтди, деб хабар қилмоқда "Дунё" АА мухбири.